American Siding Kaplama Uzun Süreli Dayanıklılık Demek

Siding kaplama çok çeşitli avantajlar sunar. Kurulumu ve bakımı kolaydır fakat dayanıklı mı? Siding Kaplama zor hava koşullarına, mevsimsel değişikliklere veya dalgalanmalara dayanıklı mı? Kısa cevap evet olacaktır. Ancak, size daha ayrıntılı bir cevap vereceğiz, çünkü eviniz buna değer!

Siding vinil kaplama, mukavemet ve dayanıklılık sağlamak için tasarlanmıştır. Vinil siding panelleri PVC (Polivinil klorür) reçine, inorganik malzemeler ve UV ışınlarına karşı yüksek mukavemet sağlayan katkılarla birleşerek çift katmanlı Co-Ekstrüzyon teknolojisi ile üretilmektedir.

PVC’nin ve inorganik katkı malzemelerinin yapısı gereği yangın sırasında alevi yürütmeme özelliği, plastik malzemenin dışarıdan gelebilecek darbeyi emme özelliği ve rüzgâr gibi doğa koşullarına karşı rigit yapısı ile birlikte uygulama sırasında kullanılan buhar dengeleyici nem ve rutubeti önler ve bina taşıyıcı sistemlerinin zarara uğramasını engeller.

Garanti

Her şeyde olduğu gibi, eviniz için doğru kaplamayı seçme konusunda korunduğunuzu bilmek güzeldir. Çalışmalarını alanında uzman yüksek lisans ve lisans mezunu mühendislerle yürüten American Siding; güzelliğin, sağlamlığın, enerji verimliliğinin, düşük bakım gerektiren ürün üretmenin, çevreci ve kıymeti yüksek sertifikalandırılmış standartlara uygun ürünler üretmektedir.