SidingTürk
American Siding Uzmanlığı

2002 yılından günümüze
İzmir ve Ege Bölgesinde Cephe Kaplama Sistemleri

Yeni Nesil American Siding | SidingTürk

2002 yılından günümüze İzmir ve Ege Bölgesinde Cephe Kaplama Sistemleri hizmeti vermektedir. Siding cephe kaplaması alanında uzman kadromuz ve deneyimimizle, siz değerli müşterilerimizin yapılarının standartlarını üst seviyeye taşıyan American Siding cephe kaplaması uygulamasını yapmaktayız. Tecrübemiz, iş deneyimimiz ve kadromuzdaki derinlik sayesinde gününde işe başlama ve taahhüt edilen günde iş teslimi yapmakta olup sizlerle uzun ve kalıcı dostluklar kurmamız firmamızın öncelikli prensibidir.

HAKKIMIZDA

18 Yılı Aşkın Tecrübe…

SidingTürk olarak kadromuz, lojistik desteğimiz ve malzeme kalitemiz sayesinde siding cephe kaplaması alanında lider firmalardan biri olup hizmetlerimizi başarı ile sürdürmekteyiz. Firmamız kullandığı ürünlerin sertifikalı ve garantili olması konusunda dikkatli ve itinalıdır. Siding cephe kaplaması malzemeleri American Siding olup malzeme garantisi 50 yıldır.(Bu üretici firma  Er-yap tarafından verilmiş olan garanti süresidir.) SidingTürk 2000’li yılların başından bugünlere dek hizmet kalitesini ön plana aldığı için cephe kaplama alanında öncü firmalardan biridir.

İş Güvenliği

Firmamız çalışanları, iş güvenliği yasasının şartlarını uygulama konusunda titiz davranır.

Tam Ekipman

Uygulamalarımızı her zaman tam ekipman desteği ve tedarik imkanı ile gerçeleştirmekteyiz.

Zamanlama

Projelerimizi müşterilerimizin belirlediği randevu tarihinde ve mümkün olan en kısa sürede yürütürüz.

100% Memnuniyet

Çalışmalarımızın tamamında, müşteri memnuniyetini esas alarak hareket ederiz.

SERTİFİKA VE BELGELERİMİZ
american siding yetki belgesi

YETKİLİ BAYİ KİMLİK BELGESİ

İzmir ve Ege Bölgesinde Dış Cephe Kaplama Sistemleri uygulamalarında alanında uzman kadrosuyla faaliyet gösteren SidingTürk Firması American Siding Dış Cephe ve Mantolama Sistemleri Yetkili Bayisidir.
Tecrübemiz, iş deneyimimiz ve kadromuzdaki derinlik sayesinde gününde işe başlama ve taahhüt edilen günde iş teslimi yapmakta olup sizlerle uzun ve kalıcı dostluklar kurmamız firmamızın öncelikli prensibidir.

enerji kimlik belgesi logo

ENERJİ KİMLİK BELGESİ

5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanunu ve buna bağlı olarak çıkartılan Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliğine göre binalarda enerjinin ve enerji kaynaklarının etkin ve verimli kullanılmasını, enerji israfının önlenmesini ve çevrenin korunmasını sağlamak için asgari olarak binanın enerji ihtiyacı ve enerji tüketim sınıflandırması, sera gazı salımı seviyesi, yalıtım özellikleri ve ısıtma ve/veya soğutma sistemlerinin verimi ile ilgili bilgileri içeren belgedir.

garanti belgesi logo

GARANTİ BELGESİ

American Siding Vinil dış cephe kaplamaları yıllarca bakım gerektirmeyen kullanım için yüksek kalitede ham madde ile ve yüksek mühendislik teknolojisi ile dizayn edilmiş ve üretilmiştir. American Siding ürünümüzün uygulandığı mülkün gerçek sahibi ve sonradan mülkü satın alan kişiye karşı ürünün uygulandığı tarihten itibaren kapsamlı olarak 50 (Elli) yıl üretici firmanın garantisi altındadır.