AMERİkAN SİDİNG KAPLAMASI NEDİR ?

Amerikan Siding Kaplama( Yalı Baskı ) dış cephe kaplama sistemi uzun yıllardır kullanılan bir sistemidir.

Amerikan Siding Mantolama Sistemi Osmanlıdan günümüze teknolojik özelliklerini geliştirmiştir. Yapılarınıza kattığı estetik görünümün yanında yalıtım esaslı olduğundan yılda % 55‘e varan ısı tasarrufu sağlar. Günümüzde Amerikan Siding Kaplaması bir çok çeşidi vardır.Bunlardan en çok tercih edileni PVC (Poli vinil klorür) olanıdır. PVC uygulamasında kullanılan malzeme sağlam, dayanaklı ve kaliteli olması ayrıca estetik görünümü, ısı ve nem izolasyonu sayesinde günümüzde en çok tercih edilen uygulama türüdür.

AMERİCAN SİDİNG DIŞ CEPHE KAPLAMASININ AVANTAJLARI

Tasarruflu

Yapılarınıza American Siding Sistemleri uygulandığında %55 'e varan ısı yalıtım ve nem izolasyonu sağlayarak tasarruf etmenizi sağlar.

Dayanıklı

Rengi solmaz, çürüme yapmaz. Yapı üzerindeki ısıya bağlı olarak esneyebilir. Bu sayede zarar görmez.

Uzun Ömürlü

Uygulandığı tarihten itibaren kapsamlı olarak 50 (Elli) yıl üretici firmanın garantisi altında hizmet vermektedir.

Kolay Temizlenir

Yarı parlak üretildiğinden dolayı doğaya tam uyum sağlayarak mükemmel bir temizleme kolaylığı sağlar.

Bakım Gerektirmez

Siding Kaplaması uygulaması binanıza uygulandıktan sonra yapınızın ömrü boyunca hiç bir boya ya da bakım gerektirmez.

Bozulmaz

En zor şartlar altında bile asla kolay deforme olmayan, bozulmayan, renkleri solmayan yapıdadır.

Bina Sağlığını Korur

American Siding malzemelerinin üzerindeki su tahliye delikleri ile binanız nefes alır ve korozyondan nemden korunur.

Estetik Katar

Yapılarınıza estetik, çağdaş ve yeni bir görünüm kazandırarak güzelleştirir ve değer kazandırır.

AMERİkAN SİDİNG UYGULAMASININ TEMEL ÖZELLİKLERİ

Siding Kaplama Ev

AMERİkAN SİDİNG kaplama BİNANIZA NASIL UYGULANIR ?

Amerikan Siding dış cephe kaplama uygulaması diğer cephe kaplama sistemlerine göre daha kolay ve hızlıdır. Ayrıca sağlamlık açısından yıllara meydan okuyan iyi bir uygulama modelidir. Amerikan Siding kaplama sistemleri için uzman SidingTürk ekibi tarafından binanızın keşfi yapılır.Sonra özel dış cephe kaplaması malzemeleri ile başlanır. Gerçekleştirdiğimiz bir çok projedeki tecrübeli ve yetenekli olan SidingTürk Uygulama Ekibi öncelikle karkaslama sistemini tüm binaya uygular. Amerikan Siding dış cephe kaplaması uygulamasının ikinci adımında tüm binaya ısı izolasyonu levhaları ve buhar dengeleyici bez uygulanır.Bu aşamadan sonra siding dış cephe kaplamasını yardımcı malzemeleri karkaslamaya tutturulur.Daha sonra ise sizlerin renk kartelası arasından seçmiş olduğunuz renkteki panellerle tüm bina kaplanır. Dış cephe kaplama uygulamasının hızlı ve pratik olması açısından yapılarınıza kazandırdığı estetik görünüm diğer dış cephe kaplaması uygulamalarından daha kapsamlı olduğunu fark ettirir.Bilinmelidir ki ısı kayıpları veya kazançlarına sadece cephe değil, çatı ve zeminden iletilen ısı da önemli ölçüde neden olmaktadır. Binanın tüm cephelerine yapılması gereken yalıtımın zemin ve çatı da da uygulanması önem arz etmektedir

AMERİkAN SİDİNG KAPLAMASI m2 FİYATLARI NE KADARDIR?

Amerikan siding kaplama fiyatları binanızın metrekare bilgilerine göre değişiklik göstermektedir. SidingTürk ailesi olarak uzman kadromuzla yapılarınızın ücretsiz keşiflerini yapıp fiyat belirlemekteyiz. Siz de yapılarınıza American Siding dış cephe kaplamasını uygulatmak istiyorsanız ekonomik fiyat tekliflerimiz için lütfen bizimle ile iletişime geçiniz.


SidingTürk
olarak Amerikan Siding izmir ve Ege Bölgesinde 2002 yılından itibaren hizmet vermektedir.