Tamamladığımız Proje örnekleri

18 Yılı Aşan Geniş Müşteri Porftöyümüz

Sertifika ve Belgelerimiz
american siding yetki belgesi

YETKİLİ BAYİ KİMLİK BELGESİ

İzmir ve Ege Bölgesinde Dış Cephe Kaplama Sistemleri uygulamalarında alanında uzman kadrosuyla faaliyet gösteren SidingTürk Firması American Siding Dış Cephe ve Mantolama Sistemleri Yetkili Bayisidir.
Tecrübemiz, iş deneyimimiz ve kadromuzdaki derinlik sayesinde gününde işe başlama ve taahhüt edilen günde iş teslimi yapmakta olup sizlerle uzun ve kalıcı dostluklar kurmamız firmamızın öncelikli prensibidir.

enerji kimlik belgesi logo

ENERJİ KİMLİK BELGESİ

5627 Sayılı Enerji Verimliliği Kanunu ve buna bağlı olarak çıkartılan Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliğine göre binalarda enerjinin ve enerji kaynaklarının etkin ve verimli kullanılmasını, enerji israfının önlenmesini ve çevrenin korunmasını sağlamak için asgari olarak binanın enerji ihtiyacı ve enerji tüketim sınıflandırması, sera gazı salımı seviyesi, yalıtım özellikleri ve ısıtma ve/veya soğutma sistemlerinin verimi ile ilgili bilgileri içeren belgedir.

garanti belgesi logo

GARANTİ BELGESİ

American Siding Vinil dış cephe kaplamaları yıllarca bakım gerektirmeyen kullanım için yüksek kalitede ham madde ile ve yüksek mühendislik teknolojisi ile dizayn edilmiş ve üretilmiştir. American Siding ürünümüzün uygulandığı mülkün gerçek sahibi ve sonradan mülkü satın alan kişiye karşı ürünün uygulandığı tarihten itibaren kapsamlı olarak 50 (Elli) yıl üretici firmanın garantisi altındadır.